24.1. o8

24. ledna 2008 v 14:09 | *Nelč& =) |  Moje žvásty ;)
Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39926.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Achojqyy... Komu se chce číst ta moe dlouhá slohofqa tag ať klikne na celej článek Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39936.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Noo, nwm jak začít... Teda, už wim!! Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39990.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Pstě neska bylo brůslo.. A mi sme chtěli jet, jenže sme museli odstoupit, abysme jeli příště... Tag sem odstoupila já, Alíčka, Verůůnka a mišpulqaaa... Noo, abysme mohli jet příště.. A tag sme neska přišli do školy a tam asi 4 nebo etě wíc lidí co měli jet byli we škole! Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39812.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby... Jako dcl nás to nasralo! Tagže příště možná nepojedem ani! Ae snad jo... Tag sme je o těláku trochu buzerowali a wyhráli sme nad nima asi 3:0... A zálabskou to trefilo do xichtu a simulowala! Dobře jí tag Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39990.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby... Pak jí etě kluci dali nahoru na šatnu boty že to nemohla sundat!!
Takle to vypadalo
Joo.. A etě sme se fotili tag tady na ukázku
Ten wena tam Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39990.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. jak se wám líbíí?? Toe nej zjef na škole ... Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39990.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jinak v ph... A supa, už tu bylo víc jak 1oo0 lidíí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama