26.1. o8 // Nesnášim Prahu =(

26. ledna 2008 v 15:25 | *Nelč& =) |  Moje žvásty ;)
Ahooj musim si stěžowat Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39955.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jako tohle je fct strašnýý! Si říkejte jaká sem fiflena mě už je to upa jedno... Wšechno mě sere!
Se mě wčera rodiče jako ptali esi ci jet s nima do práglu.. Tag jo noo... Jenže to sem nevěděla že kvuli tomu budu wstáwat už v 6 !! Mě wzbudili Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39812.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby... Tagže skaženej celej den.... Pže jako taťka jel etě někam služebně Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39944.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a jeli sme tam asi 2 hodinyObrázek “http://im.lide.cz/smile/39936.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.... Ae tag když tam byl tag sem šla s matkou a se sestrou na procházku... Nejdříw sem chtěla čekat v autě, jenže se mi dělá z těch blbejch voňafeq blbě tag sem šla s nima.. Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39935.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Sme šli jak dementi kolem ňákýho jezera.. (Mácháč) V létě je to tam v ph ae v zimě.. Jak magoři a sestra mě srala tag sem se s ní zas celej den hádala...
Pak v Práglu.. Njn sme byli kupowat new bazén.. tam to bylo etě v ph, ae pak sme šli do oby Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39812.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby... Blee.. Tenhle obchod upa nesnášim tam byla zas nuda... No a pak sme šli na chvilku na hadry a jako naschvál mi nic nebylo... Sem si chtěla koupit takowý hezký boty ae byli mi welký.. Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39943.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Tyo, v praze je to neschopný jak v tomhle zapadákowě..
Sry možná přehánim ae mam fct děsnou náladu... Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39944.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Doufám že aspon pudu s někym wen.. I když pochybuju, pže moe best kamíí slaví narozky Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39936.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
BtW: Něco sem nafotila,tag to sem du dááát Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39972.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily-zuszka→tvoje SB Lily-zuszka→tvoje SB | Web | 26. ledna 2008 v 19:26 | Reagovat

Jako když umíš v Paze chodit tak je to tam mega super:Dbydlim tady už od svejch 3 let:D

2 Kilinka Kilinka | Web | 27. ledna 2008 v 20:46 | Reagovat

Dyt Praha je super já tu bydlim od narození je vidět že nevíš o co přicházíš mno...zapadakov a ono je to anšehlavní město

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama