Sem konečně doma.. =)

23. ledna 2008 v 16:19 | *Nelč& =) |  Moje žvásty ;)
Achojííq tag sem konečně doma... Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39829.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Po dlouhý doběě... Sem od rána we škole Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39936.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. ... Njn je to peklo,pže škola děsně zabírá čas a etě k tomu kazí žiwot.. A kazí oči! Byste se diwili tyo... Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39953.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Práwě jak dycky píšem něco do sešitu nebo čtem a ani nesvítíí... Hrůza! A kazí páteř, pže taháme těžký věci v tažcee. A psychiku taky Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39901.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a etě k tomu jak wstáwáme brzo.. toe taky nezdrawý!! A kdo chodí do jídelny tag tomu taky kazí žiwot Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39812.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.... Widítee?? Hrůůza !!
Jinak sem si pokurwila wšechny předměty teťkon... Matiku, dostala sem kuli,teda 4- !! Ae na vízo mam 2ku tagže to ujde... Příroďák noo... Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39821.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Mě skoušel a nic sem newěděla, ae na známky to nebylo ae stejnak.. Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39798.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Esi budu mít ňákou 3ku tag mě mamka zabije.. No nic já to ňák neřešim.
Uďála sem pixelky tag je sem zachvíli dááám Obrázek “http://im.lide.cz/smile/40010.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. .. A jako toe vopruz... Zejtra jak ňáká lama nejedu se schoolou na brůůslo Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39798.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..... Sem se s mýma suprowýma kámojdama odhlásila abysme mohli jet příště...
Páškooo Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39827.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama